Jesteś tutaj: Start / O nas

O nas

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
Stowarzyszenie Pomocy Bliźniemu „PURMIA" powstało w sierpniu 2012 roku. Członkami - Założycielami Stowarzyszenia byli przede wszystkim długoletni pracownicy Stowarzyszeń „MONAR" i „MAR- KOT". Początki jak zawsze były bardzo trudne. Trzeba było stworzyć od podstaw bazę noclegową, „zdobyć" środki transportu, zabezpieczyć ośrodek w pościel, garnki i inne podstawowe meble niezbędne do funcjonowania ośrodka, lecz nade wszystko pozyskać Sponsorów.
 
Dzisiaj po 30 miesiącach od chwili rejestracji w KRS posiadamy 4 całodobowe ośrodki gotowe przez całą dobę, 365 dni w roku służyć pomocą wszystkim, którzy takiej pomocy oczekują. Nie było by to możliwe gdyby nie pełne zaangażowanie, ciężka praca w remontowanie i modernizację budynków przez Wolontariuszy i wszystkich Mieszkańców Stowarzyszenia.
 
Jako organizacja pozarządowa nie dotowana przez państwo wszystkie nasze działania są możliwe dzięki hojności i Wielkiemu Sercu naszych
Sponsorów, osób, którym nie jest obojętny los słabszych i niezaradnych życiowo.
 
Rozwój i działalność naszego Stowarzyszenie nie był by także możliwy gdyby nie życzliwość, przychylność i pomoc Władz Samorządowych i
mieszkańców w miejscach w których działamy. Wszystkich zainteresowanych w udzieleniu pomocy na każdej płaszczyźnie naszemu Stowarzyszeniu zapraszamy do współpracy.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-08
Data publikacji:2015-05-08
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:5826